GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Kotor, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:10GjilanStacioni Gjilan

19:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Buna Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 36 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 20 minuta
Çmimi total: 25
1

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 16 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~11 orë
Çmimi total: 25
1

19:10GjilanStacioni Gjilan

20:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani Trans
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 36 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 20 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.