GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:20GjilanStacioni Gjilan

15:09FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
2.3€

15:00GjilanStacioni Gjilan

15:49FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
2.3€

15:20GjilanStacioni Gjilan

16:09FerizajStacioni Ferizaj

Jehona
2.3€

15:40GjilanStacioni Gjilan

16:29FerizajStacioni Ferizaj

Ballkani
2.3€

16:00GjilanStacioni Gjilan

16:49FerizajStacioni Ferizaj

Xeni Trans
2.3€

16:20GjilanStacioni Gjilan

17:09FerizajStacioni Ferizaj

Herolindi
2.3€

16:40GjilanStacioni Gjilan

17:29FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
2.3€

16:40GjilanStacioni Gjilan

17:29FerizajStacioni Ferizaj

Hani Trans
2.3€

17:00GjilanStacioni Gjilan

17:49FerizajStacioni Ferizaj

Mimoza 93
2.3€

17:20GjilanStacioni Gjilan

18:09FerizajStacioni Ferizaj

Herolindi
2.3€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.