GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjenevë, Zvicër Bajram Curri, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00GjenevëStacioni Gjenevë

08:59GjakovëStacioni Gjakovë

Beli Travel
100€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 3 orë, 1 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë
Çmimi total: 100
1

09:00GjenevëStacioni Gjenevë

08:59GjakovëStacioni Gjakovë

Beli Travel
100€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 5 orë, 1 minuta
3

14:00GjakovëStacioni Gjakovë

15:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~30 orë
Çmimi total: 100
1

11:00GjenevëStacioni Gjenevë

10:59GjakovëStacioni Gjakovë

Arditi Tours
100€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 1 orë, 1 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë
Çmimi total: 100
1

11:00GjenevëStacioni Gjenevë

10:59GjakovëStacioni Gjakovë

Arditi Tours
100€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 3 orë, 1 minuta
3

14:00GjakovëStacioni Gjakovë

15:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.