GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gërlica, Kosovë Banullë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Kaçanik

06:18GërlicaStacioni Gërlica

07:08BanullëStacioni Banullë

07:36Prishtinë

N.T.Sh Beka
?€

08:40Kaçanik

08:58GërlicaStacioni Gërlica

09:48BanullëStacioni Banullë

10:16Prishtinë

Fehmi-Company
?€

12:20Kaçanik

12:38GërlicaStacioni Gërlica

13:28BanullëStacioni Banullë

13:56Prishtinë

N.T.Sh Beka
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:09GërlicaStacioni Gërlica

15:21FerizajStacioni Ferizaj

Elita Tours
?€
2
Ndërrim në: AziziPritja: 9 minuta
3

15:30FerizajStacioni Ferizaj

15:55BanullëStacioni Banullë

Azizi
1€
Kohëzgjatja totale:~46 minuta
Çmimi total: 1
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.