GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gelzenkirheni, Gjermani Gostivar, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30GelzenkirheniStacioni Gelzenkirheni

09:30GostivarStacioni Gostivar

11:30Strugë

Durmo Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30GelzenkirheniStacioni Gelzenkirheni

09:00TetovëStacioni Tetovë

Durmo Tours
?€
2
Ndërrim në: EuroturistPritja: 10 minuta
3

09:10TetovëStacioni Tetovë

09:35GostivarStacioni Gostivar

Euroturist
90den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.