GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fierzë, Shqipëri Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:05FierzëStacioni Fierzë

12:20PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

13:17GjakovëStacioni Gjakovë

Edi Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 3
1

14:05FierzëStacioni Fierzë

14:20PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Travel Agency "Dreni"Pritja: 10 minuta
3

14:30PejëStacioni Pejë

15:17GjakovëStacioni Gjakovë

Travel Agency "Dreni"
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.