GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Udënisht, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:59FierStacioni Fier

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 33 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:31UdënishtStacioni Udënisht

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.