GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Rrëshen, Shqipëri

1

08:25FierStacioni Fier

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Jusi-2Pritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:17RrëshenStacioni Rrëshen

Jusi-2
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

09:25FierStacioni Fier

11:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Jusi-2Pritja: 30 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

13:17RrëshenStacioni Rrëshen

Jusi-2
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

10:45FierStacioni Fier

12:29DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Jusi-2Pritja: 31 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

14:20RrëshenStacioni Rrëshen

Jusi-2
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

11:25FierStacioni Fier

13:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Jusi-2Pritja: 30 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

15:17RrëshenStacioni Rrëshen

Jusi-2
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.