GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Delvinë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:30Tiranë

12:49FierStacioni Fier

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

12:49FierStacioni Fier

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

13:00Tiranë

15:19FierStacioni Fier

18:07DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

14:50Tiranë

17:09FierStacioni Fier

19:57DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00FierStacioni Fier

18:36SarandëStacioni Sarandë

Trans Butrinti
900Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 24 minuta
3

19:00SarandëStacioni Sarandë

19:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.