GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Zhegër, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:20FerizajStacioni Ferizaj

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Zhegra TransPritja: 11 minuta
3

15:20GjilanStacioni Gjilan

15:38ZhegërStacioni Zhegër

Zhegra Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
1

14:20FerizajStacioni Ferizaj

15:09GjilanStacioni Gjilan

Herolindi
2.3€
2
Ndërrim në: Zhegra TransPritja: 11 minuta
3

15:20GjilanStacioni Gjilan

15:38ZhegërStacioni Zhegër

Zhegra Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 2.3
1

15:40FerizajStacioni Ferizaj

16:29GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
2.3€
2
Ndërrim në: Zhegra TransPritja: 11 minuta
3

16:40GjilanStacioni Gjilan

16:58ZhegërStacioni Zhegër

Zhegra Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 2.3
1

17:00FerizajStacioni Ferizaj

17:49GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2.3€
2
Ndërrim në: Zhegra TransPritja: 11 minuta
3

18:00GjilanStacioni Gjilan

18:18ZhegërStacioni Zhegër

Zhegra Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 2.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.