GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Vërbicë e Kmetovcit, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:49GjilanStacioni Gjilan

Herolindi
2.3€
2
Ndërrim në: AldiPritja: 11 minuta
3

19:00GjilanStacioni Gjilan

19:12Vërbicë e KmetovcitStacioni Vërbicë e Kmetovcit

Aldi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 2.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.