GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Ohër, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:30FerizajStacioni Ferizaj

09:23TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
5€
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 18 minuta
3

09:41TetovëStacioni Tetovë

11:54OhërStacioni Ohër

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
1

08:00FerizajStacioni Ferizaj

09:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 48 minuta
3

10:41TetovëStacioni Tetovë

12:54OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
1

09:00FerizajStacioni Ferizaj

10:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 48 minuta
3

11:41TetovëStacioni Tetovë

13:54OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
1

10:10FerizajStacioni Ferizaj

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 42 minuta
3

12:00ShkupStacioni Shkup

14:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
1

10:16FerizajStacioni Ferizaj

11:24ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 36 minuta
3

12:00ShkupStacioni Shkup

14:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

17:00FerizajStacioni Ferizaj

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 18 minuta
3

19:11TetovëStacioni Tetovë

21:24OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.