GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Krushë e Madhe, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:49FerizajStacioni Ferizaj

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: EmraPritja: 11 minuta
3

10:10PrizrenStacioni Prizren

10:32Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Emra
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

09:00FerizajStacioni Ferizaj

10:10PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
4.5€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 10 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:42Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Atmaxha
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 6
1

09:00FerizajStacioni Ferizaj

10:10PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
4.5€
2
Ndërrim në: Syla ToursPritja: 10 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:42Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Syla Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 4.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.