GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Rrëshen, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:25ElbasanStacioni Elbasan

15:25RrëshenStacioni Rrëshen

Xhordi & Megi
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:23ElbasanStacioni Elbasan

07:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

06:24ElbasanStacioni Elbasan

07:13TiranëStacioni Tiranë

Megi 2001
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

06:30ElbasanStacioni Elbasan

07:19TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

06:30ElbasanStacioni Elbasan

07:19TiranëStacioni Tiranë

Trans El
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

06:30ElbasanStacioni Elbasan

07:19TiranëStacioni Tiranë

Gino Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

06:30ElbasanStacioni Elbasan

07:19TiranëStacioni Tiranë

Gino Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

07:53ElbasanStacioni Elbasan

08:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:17RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

09:27ElbasanStacioni Elbasan

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

09:30ElbasanStacioni Elbasan

10:19TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

09:30ElbasanStacioni Elbasan

10:19TiranëStacioni Tiranë

Trans El
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:47RrëshenStacioni Rrëshen

Beam Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 400 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.