GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Maqellarë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30ElbasanStacioni Elbasan

10:48MaqellarëStacioni Maqellarë

11:14Peshkopi

Gino Ekspres
?Lekë

06:30ElbasanStacioni Elbasan

10:48MaqellarëStacioni Maqellarë

11:14Peshkopi

Gino Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:07ElbasanStacioni Elbasan

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Gino EkspresPritja: 23 minuta
3

07:19TiranëStacioni Tiranë

10:48MaqellarëStacioni Maqellarë

Gino Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
1

06:07ElbasanStacioni Elbasan

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Gino ExpressPritja: 23 minuta
3

07:19TiranëStacioni Tiranë

10:48MaqellarëStacioni Maqellarë

Gino Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
1

06:14ElbasanStacioni Elbasan

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Gino EkspresPritja: 16 minuta
3

07:19TiranëStacioni Tiranë

10:48MaqellarëStacioni Maqellarë

Gino Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
1

06:14ElbasanStacioni Elbasan

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Gino ExpressPritja: 16 minuta
3

07:19TiranëStacioni Tiranë

10:48MaqellarëStacioni Maqellarë

Gino Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.