GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Linz, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 15 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 15 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 15 minuta
Çmimi total: 65
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

18:00PrizrenStacioni Prizren

Bledi Travel
15€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 30 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 30 minuta
Çmimi total: 65

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.