GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00Lushnje

05:12DushkStacioni Dushk

06:56PrrenjasStacioni Prrenjas

08:20Korçë

Transluks
?Lekë

04:45Fier

05:38DushkStacioni Dushk

07:22PrrenjasStacioni Prrenjas

09:23Kapshticë

Kompakt
?Lekë

05:00Fier

05:53DushkStacioni Dushk

07:37PrrenjasStacioni Prrenjas

09:01Korçë

Çuko
?Lekë

05:15Fier

06:08DushkStacioni Dushk

07:52PrrenjasStacioni Prrenjas

09:16Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

06:00Lushnje

06:12DushkStacioni Dushk

07:56PrrenjasStacioni Prrenjas

09:20Korçë

Transluks
?Lekë

07:30Fier

08:23DushkStacioni Dushk

10:07PrrenjasStacioni Prrenjas

11:31Korçë

Çuko
?Lekë

07:15Vlorë

08:47DushkStacioni Dushk

10:31PrrenjasStacioni Prrenjas

11:55Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

12:00Lushnje

12:12DushkStacioni Dushk

13:56PrrenjasStacioni Prrenjas

15:20Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:12DushkStacioni Dushk

06:30LibrazhdStacioni Librazhd

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Kela 2010Pritja: 9 minuta
3

06:39LibrazhdStacioni Librazhd

07:05PrrenjasStacioni Prrenjas

Kela 2010
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

05:38DushkStacioni Dushk

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 12 minuta
3

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

07:34PrrenjasStacioni Prrenjas

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

05:38DushkStacioni Dushk

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta
3

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

07:37PrrenjasStacioni Prrenjas

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

05:38DushkStacioni Dushk

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Eno Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

07:13LibrazhdStacioni Librazhd

07:39PrrenjasStacioni Prrenjas

Eno Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 1 minuta
1

05:53DushkStacioni Dushk

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Metro Al TravelPritja: 14 minuta
3

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

07:50PrrenjasStacioni Prrenjas

Metro Al Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
1

05:53DushkStacioni Dushk

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 14 minuta
3

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

07:50PrrenjasStacioni Prrenjas

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
1

05:53DushkStacioni Dushk

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 15 minuta
3

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

07:52PrrenjasStacioni Prrenjas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

05:53DushkStacioni Dushk

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: TransluksPritja: 19 minuta
3

07:30LibrazhdStacioni Librazhd

07:56PrrenjasStacioni Prrenjas

Transluks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
1

05:53DushkStacioni Dushk

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Sefa TransPritja: 19 minuta
3

07:30LibrazhdStacioni Librazhd

08:05PrrenjasStacioni Prrenjas

Sefa Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

06:08DushkStacioni Dushk

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

07:43LibrazhdStacioni Librazhd

08:09PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 1 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.