GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Drenas, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:24DrenasStacioni Drenas

16:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Vellazerit Ferizi
?€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 17 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:34GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:24DrenasStacioni Drenas

17:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Medina
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 17 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:34GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:09DrenasStacioni Drenas

17:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Bajriqi
1€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 12 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:14GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 3.5
1

18:04DrenasStacioni Drenas

18:43PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen NTT
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 17 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:14GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.