GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dobraj, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00DobrajStacioni Dobraj

09:35Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 15 minuta
3

09:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

11:00PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

10:45DobrajStacioni Dobraj

11:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

11:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:40PejëStacioni Pejë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

15:45DobrajStacioni Dobraj

16:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 10 minuta
3

16:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.