GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dibër, Maqedonia e Veriut Frankfurt, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30DibërStacioni Dibër

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Hisar Turizam
?€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 2 orë, 30 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Fertours
80€
Kohëzgjatja totale:~31 orë, 29 minuta
Çmimi total: 80
1

07:00DibërStacioni Dibër

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Hisar Turizam
?€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 1 orë
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Fertours
80€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 59 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.