GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dhërmi, Shqipëri Bishqethëm, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Himarë

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:17BishqethëmStacioni Bishqethëm

15:11Tiranë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

12:13VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

12:30VlorëStacioni Vlorë

13:34BishqethëmStacioni Bishqethëm

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.