GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deberllukë, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Prishtinë

10:36DeberllukëStacioni Deberllukë

10:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Beka Tours
?€

10:15Prishtinë

10:51DeberllukëStacioni Deberllukë

11:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Qendrimi
?€

10:30Prishtinë

11:06DeberllukëStacioni Deberllukë

11:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Shkëndija
?€

10:45Prishtinë

11:21DeberllukëStacioni Deberllukë

11:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Blendi Reisen
?€

11:00Prishtinë

11:36DeberllukëStacioni Deberllukë

11:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Qendrimi
?€

11:15Prishtinë

11:51DeberllukëStacioni Deberllukë

12:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Aurela Tour
?€

11:30Prishtinë

12:06DeberllukëStacioni Deberllukë

12:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Lindi Tours Vushtri
?€

11:45Prishtinë

12:21DeberllukëStacioni Deberllukë

12:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
?€

12:00Prishtinë

12:36DeberllukëStacioni Deberllukë

12:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
?€

12:15Prishtinë

12:51DeberllukëStacioni Deberllukë

13:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.