GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dardani, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:40Ferizaj

10:59DardaniStacioni Dardani

11:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
1.5€

11:20Ferizaj

11:39DardaniStacioni Dardani

12:09GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
?€

11:40Ferizaj

11:59DardaniStacioni Dardani

12:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
1.5€

12:00Ferizaj

12:19DardaniStacioni Dardani

12:49GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
1.5€

12:40Ferizaj

12:59DardaniStacioni Dardani

13:29GjilanStacioni Gjilan

Arbeni Tours
1.5€

13:00Ferizaj

13:15DardaniStacioni Dardani

14:10GjilanStacioni Gjilan

Endriti Sh.P.K
1.5€

13:20Ferizaj

13:39DardaniStacioni Dardani

14:09GjilanStacioni Gjilan

Meti T
1.5€

13:40Ferizaj

13:59DardaniStacioni Dardani

14:29GjilanStacioni Gjilan

Jehona
1.5€

14:00Ferizaj

14:19DardaniStacioni Dardani

14:49GjilanStacioni Gjilan

Ballkani
1.5€

13:10Prizren

14:39DardaniStacioni Dardani

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.