GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Cerrnicë, Kosovë Livoç i Poshtëm, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:11CerrnicëStacioni Cerrnicë

11:21GjilanStacioni Gjilan

Ylli
?€
2
Ndërrim në: Zhegra TransPritja: 9 minuta
3

11:30GjilanStacioni Gjilan

11:36Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Zhegra Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~25 minuta
1

12:21CerrnicëStacioni Cerrnicë

12:31GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
?€
2
Ndërrim në: HerolindiPritja: 9 minuta
3

12:40GjilanStacioni Gjilan

12:46Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Herolindi
0.5€
Kohëzgjatja totale:~25 minuta
Çmimi total: 0.5
1

16:11CerrnicëStacioni Cerrnicë

16:21GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
?€
2
Ndërrim në: Euro TursPritja: 9 minuta
3

16:30GjilanStacioni Gjilan

16:36Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Euro Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~25 minuta
1

17:01CerrnicëStacioni Cerrnicë

17:11GjilanStacioni Gjilan

Ylli
?€
2
Ndërrim në: HerolindiPritja: 9 minuta
3

17:20GjilanStacioni Gjilan

17:26Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Herolindi
0.5€
Kohëzgjatja totale:~25 minuta
Çmimi total: 0.5
1

18:01CerrnicëStacioni Cerrnicë

18:11GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
?€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 9 minuta
3

18:20GjilanStacioni Gjilan

18:26Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Dritoni-Reisen
0.5€
Kohëzgjatja totale:~25 minuta
Çmimi total: 0.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.