GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bradashesh, Shqipëri Bilisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Tiranë

15:10BradasheshStacioni Bradashesh

17:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

15:30Tiranë

16:10BradasheshStacioni Bradashesh

18:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:40BradasheshStacioni Bradashesh

15:13LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 30 minuta
3

15:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

14:40BradasheshStacioni Bradashesh

15:13LibrazhdStacioni Librazhd

Balla 2002 Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 30 minuta
3

15:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

15:40BradasheshStacioni Bradashesh

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 30 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:49BilishtStacioni Bilisht

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.