GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bishqethëm, Shqipëri Peshkëpi, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:45Tiranë

08:39BishqethëmStacioni Bishqethëm

09:53PeshkëpiStacioni Peshkëpi

10:23Selenice

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

07:15Tiranë

09:09BishqethëmStacioni Bishqethëm

10:23PeshkëpiStacioni Peshkëpi

10:53Selenice

Kei Sh.P.K
?Lekë

07:45Tiranë

09:39BishqethëmStacioni Bishqethëm

10:53PeshkëpiStacioni Peshkëpi

11:23Selenice

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

12:15Tiranë

14:09BishqethëmStacioni Bishqethëm

15:23PeshkëpiStacioni Peshkëpi

15:53Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë

14:15Tiranë

16:09BishqethëmStacioni Bishqethëm

17:23PeshkëpiStacioni Peshkëpi

17:53Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:47BishqethëmStacioni Bishqethëm

13:51VlorëStacioni Vlorë

Irbra Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 9 minuta
3

14:00VlorëStacioni Vlorë

14:18PeshkëpiStacioni Peshkëpi

Argjiro Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.