GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Besi, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Prishtinë

15:22BesiStacioni Besi

15:55PodujevëStacioni Podujevë

Edona
?€

15:10Prishtinë

15:32BesiStacioni Besi

16:05PodujevëStacioni Podujevë

Barileva Trade
?€

15:20Prishtinë

15:42BesiStacioni Besi

16:15PodujevëStacioni Podujevë

Zhitia Turist
?€

15:30Prishtinë

15:52BesiStacioni Besi

16:25PodujevëStacioni Podujevë

Mentori
?€

15:30Prishtinë

15:52BesiStacioni Besi

16:25PodujevëStacioni Podujevë

Leci Reisen
?€

15:40Prishtinë

16:02BesiStacioni Besi

16:35PodujevëStacioni Podujevë

Ardhmeria
?€

15:50Prishtinë

16:12BesiStacioni Besi

16:45PodujevëStacioni Podujevë

Besiana Travel
?€

16:00Prishtinë

16:22BesiStacioni Besi

16:55PodujevëStacioni Podujevë

Burgia Com
?€

16:10Prishtinë

16:32BesiStacioni Besi

17:05PodujevëStacioni Podujevë

Beni Ii
?€

16:20Prishtinë

16:42BesiStacioni Besi

17:15PodujevëStacioni Podujevë

Batllava Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.