GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Tepelenë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:15BeratStacioni Berat

16:39TepelenëStacioni Tepelenë

17:20Sarandë

Trans Dea
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

12:00BeratStacioni Berat

12:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 18 minuta

13:08LushnjeStacioni Lushnje

15:03TepelenëStacioni Tepelenë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta

13:00BeratStacioni Berat

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:01TepelenëStacioni Tepelenë

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta

13:00BeratStacioni Berat

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:01TepelenëStacioni Tepelenë

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta

13:00BeratStacioni Berat

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 18 minuta

14:08LushnjeStacioni Lushnje

16:03TepelenëStacioni Tepelenë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta

13:07BeratStacioni Berat

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Shehi Trans
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 30 minuta

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:29TepelenëStacioni Tepelenë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta

13:07BeratStacioni Berat

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Shehi Trans
?Lekë
Ndërrim në: Skendi-2014Pritja: 30 minuta

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:33TepelenëStacioni Tepelenë

Skendi-2014
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 26 minuta

13:07BeratStacioni Berat

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Shehi Trans
?Lekë
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 30 minuta

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:33TepelenëStacioni Tepelenë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 26 minuta

13:07BeratStacioni Berat

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Shehi Trans
?Lekë
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 30 minuta

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:33TepelenëStacioni Tepelenë

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 26 minuta

14:02BeratStacioni Berat

16:06VlorëStacioni Vlorë

Irbra Transport
?Lekë
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 24 minuta

16:30VlorëStacioni Vlorë

17:45TepelenëStacioni Tepelenë

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta

14:30BeratStacioni Berat

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 18 minuta

15:38LushnjeStacioni Lushnje

17:33TepelenëStacioni Tepelenë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.