GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Istog, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:53BeratStacioni Berat

14:57DurrësStacioni Durrës

Qani Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 33 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

20:30IstogStacioni Istog

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 37 minuta
1

13:00BeratStacioni Berat

14:46DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 44 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

20:30IstogStacioni Istog

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
1

13:07BeratStacioni Berat

15:11DurrësStacioni Durrës

Shehi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 19 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

20:30IstogStacioni Istog

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 23 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.