GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Divjakë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00BeratStacioni Berat

07:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 10 minuta
3

08:00LushnjeStacioni Lushnje

08:30DivjakëStacioni Divjakë

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
1

08:00BeratStacioni Berat

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 10 minuta
3

09:00LushnjeStacioni Lushnje

09:30DivjakëStacioni Divjakë

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
1

09:00BeratStacioni Berat

09:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 10 minuta
3

10:00LushnjeStacioni Lushnje

10:30DivjakëStacioni Divjakë

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.