GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Beltojë, Shqipëri Fush Mamurras, Shqipëri

1

07:33BeltojëStacioni Beltojë

07:50ShkodërStacioni Shkodër

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 10 minuta
3

08:00ShkodërStacioni Shkodër

09:11Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

08:33BeltojëStacioni Beltojë

08:50ShkodërStacioni Shkodër

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 10 minuta
3

09:00ShkodërStacioni Shkodër

10:11Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

09:33BeltojëStacioni Beltojë

09:50ShkodërStacioni Shkodër

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 10 minuta
3

10:00ShkodërStacioni Shkodër

11:11Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

10:33BeltojëStacioni Beltojë

10:50ShkodërStacioni Shkodër

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 10 minuta
3

11:00ShkodërStacioni Shkodër

12:11Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

11:33BeltojëStacioni Beltojë

11:50ShkodërStacioni Shkodër

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

12:00ShkodërStacioni Shkodër

13:11Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

12:03BeltojëStacioni Beltojë

12:20ShkodërStacioni Shkodër

Roki Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

12:30ShkodërStacioni Shkodër

13:41Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

13:03BeltojëStacioni Beltojë

13:20ShkodërStacioni Shkodër

Roki Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

13:30ShkodërStacioni Shkodër

14:41Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

14:03BeltojëStacioni Beltojë

14:20ShkodërStacioni Shkodër

Roki Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

14:30ShkodërStacioni Shkodër

15:41Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

15:03BeltojëStacioni Beltojë

15:20ShkodërStacioni Shkodër

Roki Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

15:30ShkodërStacioni Shkodër

16:41Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

16:03BeltojëStacioni Beltojë

16:20ShkodërStacioni Shkodër

Roki Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

16:30ShkodërStacioni Shkodër

17:41Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.