GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Basel, Zvicër Kamenicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00BaselStacioni Basel

18:59GjilanStacioni Gjilan

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 1 orë, 11 minuta
3

20:10GjilanStacioni Gjilan

20:43KamenicëStacioni Kamenicë

Victoria Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 43 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.