GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Basel, Zvicër Gjakovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00BaselStacioni Basel

18:59GjakovëStacioni Gjakovë

Sharr Travel
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00BaselStacioni Basel

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 31 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

21:01GjakovëStacioni Gjakovë

Edonisi
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 1 minuta
Çmimi total: 100
1

19:00BaselStacioni Basel

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 31 minuta
Çmimi total: 100
1

19:00BaselStacioni Basel

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 2 orë, 1 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:31GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 31 minuta
Çmimi total: 100
1

19:00BaselStacioni Basel

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Norway Travel GjakovëPritja: 2 orë, 31 minuta
3

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

23:01GjakovëStacioni Gjakovë

Norway Travel Gjakovë
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 1 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.