GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Banullë, Kosovë Malishevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:10BanullëStacioni Banullë

15:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Fehmi-Company
1€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 10 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:32MalishevëStacioni Malishevë

Lumi Reisen
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 4
1

16:40BanullëStacioni Banullë

17:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
1€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 10 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:02MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.