GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Balldren, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:02BalldrenStacioni Balldren

07:11TiranëStacioni Tiranë

Kopliku Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: DitatransPritja: 9 minuta
3

07:20TiranëStacioni Tiranë

08:00SukthStacioni Sukth

Ditatrans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
1

06:02BalldrenStacioni Balldren

07:11TiranëStacioni Tiranë

Kopliku Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 19 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

07:56SukthStacioni Sukth

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

06:02BalldrenStacioni Balldren

07:11TiranëStacioni Tiranë

Kopliku Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

07:56SukthStacioni Sukth

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

06:02BalldrenStacioni Balldren

07:11TiranëStacioni Tiranë

Kopliku Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

07:56SukthStacioni Sukth

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

06:02BalldrenStacioni Balldren

07:11TiranëStacioni Tiranë

Kopliku Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 19 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

07:56SukthStacioni Sukth

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

06:02BalldrenStacioni Balldren

07:11TiranëStacioni Tiranë

Kopliku Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

07:56SukthStacioni Sukth

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

06:31BalldrenStacioni Balldren

07:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

08:26SukthStacioni Sukth

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

06:31BalldrenStacioni Balldren

07:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

08:26SukthStacioni Sukth

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

06:31BalldrenStacioni Balldren

07:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

08:26SukthStacioni Sukth

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

06:31BalldrenStacioni Balldren

07:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

08:26SukthStacioni Sukth

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.