GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Balincë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:20Prishtinë

15:50BalincëStacioni Balincë

16:40PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
?€

15:40Prishtinë

16:10BalincëStacioni Balincë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
?€

16:00Prishtinë

16:30BalincëStacioni Balincë

17:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€

16:20Prishtinë

16:50BalincëStacioni Balincë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€

17:00Prishtinë

17:30BalincëStacioni Balincë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€

17:20Prishtinë

17:50BalincëStacioni Balincë

18:40PejëStacioni Pejë

Mendi
?€

17:40Prishtinë

18:10BalincëStacioni Balincë

19:00PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€

18:00Prishtinë

18:30BalincëStacioni Balincë

19:20PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
?€

18:20Prishtinë

18:50BalincëStacioni Balincë

19:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€

19:20Prishtinë

19:50BalincëStacioni Balincë

20:40PejëStacioni Pejë

Omega T.
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.