GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Badovc, Kosovë Kamenicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:40Prishtinë

11:05BadovcStacioni Badovc

12:32KamenicëStacioni Kamenicë

Perparimi
2.5€

13:00Prishtinë

13:25BadovcStacioni Badovc

14:52KamenicëStacioni Kamenicë

Perparimi
2.5€

14:40Prishtinë

15:05BadovcStacioni Badovc

16:32KamenicëStacioni Kamenicë

Dalina
2.5€

16:40Prishtinë

17:05BadovcStacioni Badovc

18:32KamenicëStacioni Kamenicë

Perparimi
2.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:05BadovcStacioni Badovc

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
1.8€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 16 minuta
3

16:10GjilanStacioni Gjilan

16:43KamenicëStacioni Kamenicë

Dalina
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 2.8
1

19:05BadovcStacioni Badovc

19:54GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.8€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 16 minuta
3

20:10GjilanStacioni Gjilan

20:43KamenicëStacioni Kamenicë

Victoria Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 2.8
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.