GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Badovc, Kosovë Berivojce, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:40Prishtinë

17:05BadovcStacioni Badovc

18:27BerivojceStacioni Berivojce

18:32Kamenicë

Perparimi
2.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:05BadovcStacioni Badovc

19:54GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.8€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 16 minuta
3

20:10GjilanStacioni Gjilan

20:38BerivojceStacioni Berivojce

Victoria Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 2.8
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.