GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Artanë, Kosovë Klinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:40ArtanëStacioni Artanë

17:33PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Turist
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 17 minuta
3

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

18:59KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.