GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Amfilohia, Greqi Vlorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00Athinë

23:15AmfilohiaStacioni Amfilohia

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:05AmfilohiaStacioni Amfilohia

22:20AgrinjoStacioni Agrinjo

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 40 minuta
3

23:00AgrinjoStacioni Agrinjo

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 45 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.