GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Akaia, Greqi Arta, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:34AkaiaStacioni Akaia

21:09PatrasStacioni Patras

Tirana Interbus Travel
?€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 21 minuta
3

21:30PatrasStacioni Patras

23:45ArtaStacioni Arta

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.