GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Prelezi i Muhaxherve, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: BallkaniPritja: 40 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:36Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Ballkani
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 36 minuta
Çmimi total: 15
1

06:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:50Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Endriti Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

12:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 45 minuta
3

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:51Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Fehmi-Company
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

16:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 40 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:50Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Endriti Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.