GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Ohër, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

12:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 25 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:20OhërStacioni Ohër

Eurobus
18€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.