GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Malësi e Re, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:35Malësi e ReStacioni Malësi e Re

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.