GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Librazhd, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

06:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

06:45TiranëStacioni Tiranë

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
1

06:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

06:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 15 minuta
3

06:50TiranëStacioni Tiranë

08:03LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
1

08:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

08:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

09:58LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 4
1

11:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

11:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 10 minuta
3

11:45TiranëStacioni Tiranë

12:58LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.