GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Janinë, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

02:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

02:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 25 minuta
3

03:00TiranëStacioni Tiranë

08:30JaninëStacioni Janinë

AMR Travel
35€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 35
1

14:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

14:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 25 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

20:30JaninëStacioni Janinë

AMR Travel
35€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 39

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.