GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Hani i Elezit, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

08:30PrizrenStacioni Prizren

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 30 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:50Hani i ElezitStacioni Hani i Elezit

Vector Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

12:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 30 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40Hani i ElezitStacioni Hani i Elezit

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.