GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Drenas, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

13:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Albi ToursPritja: 25 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:50DrenasStacioni Drenas

Albi Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 16
1

12:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Kujtimi ToursPritja: 30 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:50DrenasStacioni Drenas

Kujtimi Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: MedinaPritja: 25 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:39DrenasStacioni Drenas

Medina
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

15:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Gëzimi KompaniPritja: 20 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

20:10DrenasStacioni Drenas

Gëzimi Kompani
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

15:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: BajriqiPritja: 45 minuta
3

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

20:24DrenasStacioni Drenas

Bajriqi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

15:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Gëzimi KompaniPritja: 20 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

20:10DrenasStacioni Drenas

Gëzimi Kompani
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: BajriqiPritja: 45 minuta
3

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

20:24DrenasStacioni Drenas

Bajriqi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.