GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 9 minuta
3

10:49DurrësStacioni Durrës

12:35BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 6
1

12:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

12:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

12:59DurrësStacioni Durrës

14:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6
1

14:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

14:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

14:59DurrësStacioni Durrës

16:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6
1

15:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

15:59DurrësStacioni Durrës

17:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6
1

17:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

17:59DurrësStacioni Durrës

19:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.