GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Nova Gorice, Slloveni

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: R-GASHIPritja: 3 orë, 15 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30Nova GoriceStacioni Nova Gorice

R-GASHI
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 30 minuta
Çmimi total: 53
1

16:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: R-GASHIPritja: 1 orë, 15 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30Nova GoriceStacioni Nova Gorice

R-GASHI
50€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 30 minuta
Çmimi total: 53

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.